www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
24 квітня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

24 квітня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, на порядок денний якого було винесено наступні питання:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І квартал 2019 року та заходи щодо подальшого наповнення бюджету та ефективного використання бюджетних коштів, доповідала Галина Леонідівна Максименко, головний спеціаліст сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації;2. Про підсумки виконання бюджету району та районного бюджету за І квартал 2019 року, доповідала Наталія Олексіївна Пугач, начальник фінансового управління райдержадміністрації;3. Про підсумки роботи житлово-комунального господарства та об'єктів соціально-культурної сфери району в осінньо-зимовий період 2018-2019 року та заходи щодо належної їх підготовки до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року, доповідав Володимир Іванович Старцев, виконуючий обов’язки начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва та архітектури райдержадміністрації.У ході засідання піднімалося ряд питань на які доповідачі надавали відповіді та роз’яснення.
Керівник апарату райдержадміністрації Олена Дмитрівна Бакуліна надала слово виконуючій обов’язки начальника Царичанської державної податкової інспекції Кам’янського управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олені Миколаївні Бойко. Вона звернулася до селищного та сільських голів з проханням тісної взаємодії щодо сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки. Також повідомила що з 2 травня вступають у дію нові рахунки для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.


Начальник Царичанськоговідділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Валентина Олександрівна Семенча поінформувала присутніх у залі про умови призначення пенсії за віком та наголосила на належному веденні трудових книжок.

Підбивши підсумки засідання колегії були прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор