www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 18 січня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Підтримаймо своїх земляків!
Версія для друку Написати листа
У Дніпропетровській обласній раді пройшло засідання комісії, на якій було визначено кандидатів для отримання премії. На матеріальне заохочення в розмірі 15 тисяч гривень (без урахування податків) претендували 145 молодих та активних мешканців Дніпропетровщини. Після перевірки необхідних документів – далі пройшло 135 осіб.

Цікаво, що категорією-лідером за кількістю заявок стала науково-педагогічна діяльність. На другому місці йде культурно-мистецька сфера. Всього ж переможців обиратимуть серед 11 категорій, серед яких медицина, спорт, журналістика, бізнес, місцеве самоврядування та інші.
Критеріями відбору єактуальність і соціальна значимість заходів, проектів та кампаній, їх новизна та інноваційність, результати та перспективність.
Голова обласної ради Гліб Пригунов зазначив: «З проведенням кожного конкурсу премії, на широкий загал виходять молоді, соціально-активні, креативні мешканці з різних куточків Дніпропетровщини! Сподіваюсь, що цей процес триватиме ще дуже довго, адже наша область багата на таланти. Влада в свою чергу зобов’язана їх підтримувати і заохочувати. Тож головна мета конкурсу не змінилася. Ми щиро вболіваємо за наших земляків!».
Наступний і дуже відповідальний етап, який чекає на конкурсантів, – це відкрите онлайн-голосування, яке проходитиме на сайті Дніпропетровської обласної ради. Стартує воно 21 травня і триватиме рівно два тижні. За цей час, кожен бажаючий зможе проголосувати за найдостойнішого на свою думку претендента.Для цього потрібно зайти на сайт Дніпропетровської обласної ради. З правого боку є ярлик на червоному тлі - обласна премія. Натиснувши на нього, ви побачите претендентів по всіх 11 категоріях. Голосувати можна тільки за одного претендента в КОЖНІЙ КАТЕГОРІЇ.
Від нашого району на здобуття премії претендують три наші земляки. Всі – мешканці Царичанської громади.
Євгенія Велегура, секретар Царичанської селищної ради – в номінації «За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху». Євгенія, не зважаючи на те, що недавно стала мамою, виховує з чоловіком семимісячну доньку, не полишає працювати. Вона – ініціатор багатьох проектів, що реалізуються у громаді, вітає і активно впроваджує все нове, креативна, завзята. Євгенія – молодіжний лідер нового формату, вміє бачити нові перспективи для рідної громади, співпрацювати для цього з європейськими партнерами, активно залучати нові знання. І мати переконливі результати! Голосуймо за нашу Євгенію в номінації під номером 1 – «За внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху».
Максим Нем'ятий, про досягнення якого ми не раз писали в районній газеті, і на ділі прагне до нових спортивних вершин. Він - чемпіон Європи з пауерліфтингу, і хлопець не зупиняється на досягнутому. Активно тренується у рідному ФСК «Мир», встигаючи це суміщати із навчанням у Придніпровській академії будівництва та архітектури, популяризує здоровий та активний спосіб життя, його девіз – ні дня без тренування! За Максима можна віддати свій голос у номінації під номером 9 - «За досягнення у спортивній діяльності, розвиток спортивного руху».
Олександр Цуканов, наш юний земляк - дуже різнобічна особистість. Гарно навчається - він учень 8-В класу Царичанської ЗОШ I-III ст., цікавиться точними і природничими науками, переможець обласних предметних олімпіад. Та висунутий Саша на здобуття премії як яскрава творча особистість – у школі естетичного виховання він навчається відразу по двох предметах – «образотворче мистецтво» та «бандура», і також досягає у цьому значних результатів – це перемоги на обласних творчих конкурсах, а головне – популяризація нашого народного інструменту – бандури, відродження автентичного національного явища – кобзарства. За Олександра можна проголосувати у номінації під номером 11 – «Юні дарування Дніпропетровщини».
Отож із 21 травня голосуймо за наших творчих, креативних, активних земляків – вони варті перемоги! Залучайте до голосування своїх рідних і знайомих!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор