www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
У райдержадміністрації проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення
Версія для друку Написати листа
20.08.2018 у райдержадміністрації за участю виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації О.Д. Бакуліної та голови районної ради С.А. Горбачової відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Інформація про проведену роботу членами робочої групи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.
2. Інформація про проведену роботу на виконання листа заступника директора департаменту-начальника управління трудових відносин, зайнятості населення та умов праці від 07.08.2018 №4798/0/192-18 про опрацювання на засіданні робочої групи переліку підприємців-мінімізаторів.
3. Інформація приватного підприємця Шиманської Л.М. щодо ведення нею бухгалтерського обліку по приватних підприємцях, які мають заборгованість із сплати ЄСВ.
На засіданні заслухано інформацію окремих підприємців з питань дотримання законодавства про працю та прийнято відповідні рішення.
[
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор