www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 27 травня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Відкрита зустріч учасників АТО з представниками державних установ та організацій району
Версія для друку Написати листа
07 червня 2018 року о 10.00 у залі засідань райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Дмитрівни Бакуліної, відбулася відкрита зустріч учасників АТО з представниками державних установ та організацій. На заході були присутні спеціалісти та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні особи селищної, сільських рад, які безпосередньо займаються питаннями учасників АТО, представники військкомату, поліції, лікарні.
В ході відкритого діалогу начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Омелян Ганна Анатоліївна детально поінформувала присутніх про пільги, які надаються державою учасникам АТО та відповіла на всі поставлені запитання.


Одним із основних питань, що цікавило учасників АТО, було питання виділення землі та виготовлення проектів землеустрою. Щодо цього роз’яснення надала заступник начальника відділу Держгеокадастру у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області Сінчук Людмила Михайлівна.
Також піднімалося питання щодо нерухомості в Царичанському районі, оскільки багато учасників АТО не мають власного житла та вимушені винаймати житло, на яке пільги на різні послуги не розповсюджуються.
Головний лікар КНП «Царичанський ЦПМСД» Царичанської селищної ради Дениско Наталія Валентинівна та завідувач консультативно – діагностичним відділенням КЗ «Царичанська ЦРЛ»ДОР» Линник Наталія Юріївна в черговий раз надали роз’яснення щодо медичного обстеження, щорічної диспансеризації, санаторно –курортного лікування учасників АТО, отримання пільгових ліків та зубопротезування. Було презентовано «Локальний маршрут демобілізованого учасника АТО».
Усі присутні активно брали участь у заході. Учасники АТО задавали питання, які для них були пріоритетними та важливими.


Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Олена Дмитрівна Бакуліна наголосила присутнім представникам організацій та установ району на тісній співпраці, щоб разом проходити шлях вирішення всіх проблем, які зараз постають перед учасниками АТО та членами їх сімей.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор