www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 13 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Міжнародний день захисту дітей – разом зі службою зайнятості
Версія для друку Написати листа
Міжнародний день захисту дітей – разом зі службою зайнятості

Святковий концерт, розважаючи ігри, атракціони у парку Слави смт Царичанки до Міжнародного дня захисту дітей зі справжнім яскравим оформленням зібрали сьогодні 30 травня 2019 р. не тільки дітлахів, а й дорослих.
В цей день в рамках проведення профорієнтаційних заходів до Міжнародного дня захисту дітей фахівець з профорієнтації Царичанської районної філії Любов Лисенко провела змагально-мотиваційний конкурс «Подорож у професійне майбутнє». У конкурсі взяли участь учні початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів Царичанського району. Метою конкурсу було виявити рівень обізнаності школярів щодо переліку професій, їх змісту та шляхів оволодіння ними, підтримати розвиток творчості серед учнівської молоді. За ініціативою філії для учнів, стартував конкурс малюнків дитячої творчості на тему: «Моя майбутня професія». Школярі зі старанністю поставилися до виконання завдання, намагаючись якнайточніше відтворити й передати на папері ту професію, яку вони хочуть здобути в майбутньому.
Сподіваємось, що мрії дітей обов’язково здійсняться і в недалекому майбутньому вони здобудуть ті професії, до яких прагнуть зараз. Шкільна молодь – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Тож побажаємо школярам здійснення найзаповітніших мрій, гарного настрою та веселих канікул.


Спеціаліст з профорієнтації Лисенко Л.В.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор