www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Відбулася нарада за підсумками проведення весняного призову 2018 року та визначенням комплексу заходів щодо якісного проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2018 року.
Версія для друку Написати листа
17 липня 2018 року у залі засідань райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Дмитрівни Бакуліної відбулася нарада за підсумками проведення весняного призову 2018 року та визначенням комплексу заходів щодо якісного проведення призову громадян України на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2018 року. У нараді взяли участь: голова районної ради Світлана Андріївна Горбачова, заступник начальника Царичанського ВП Новомосковського ВП ГУНП України в Дніпропетровській області Володимир Олександрович Колокол, військовий комісар Царичанського ОРВК Олександр Олександрович Світенко та його заступник Анатолій Олександрович Хоменко, сільські голови, спеціалісти селищної, сільських рад, які відповідають за військовий облік.


З даного питання перед присутніми виступив військовий комісар Царичанського ОРВК О.О.Світенко.


«Для Царичанського району встановлено планове завдання призову громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України в кількості 32 чоловік. У цілому план поставки призовників для проходження строкової військової служби, який був доведений до району виконано на 69%», - зазначив Олександр Світенко.
За його словами, Царичанським ОРВК завчасно було проведено підготовчий етап щодо організації оповіщення, встановлення місць перебування та проходження призовниками медичної комісії. Утворена призовна комісія працювала згідно з графіком, без зривів у роботі та у повному складі. Кожному призовнику виносилося відповідне рішення персонально. Призов та відправка молодого поповнення під час проведення весняного призову 2018 року здійснювалися організовано на призовній дільниці Царичанського ОРВК.
Також військовий комісар доповів, що селищний, сільські голови забезпечували оповіщення та явку призовників для проходження призовної комісії не в повному обсязі.ф
У своєму виступі О.О.Світенко наголосив, що за результатами проведення весняного призову на строкову військову службу найкраще справилися з поставленим завданням - Новопідкрязька сільська рада .
Доповнив виступ А.О.Хоменко, заступник військового комісару Царичанського ОРВК, вказавши на проблеми, що виникли у проведенні весняного призову. Він запропонував під час осіннього призову на строкову службу максимально використати повноваження органів місцевого самоврядування для виконання планових завдань, вказавши на перевагу сільських голів у тому, що вони ближче знають людей у селі.
Підбиваючи підсумки наради, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації зазначила, що необхідно відпрацювати чіткий механізм співпраці задля виконання поставлених планових завдань. Олена Дмитрівна наголосила, що тільки тісна взаємодія військового комісаріату, поліції і органів місцевого самоврядування дасть позитивний результат в організації осіннього призову на строкову службу.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор