www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 3 червня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Привітання комунальників району з професійним святом
Версія для друку Написати листа
Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення керівництво району, помічники депутатів обласної ради та народного депутата України, заступник селищного голови зустрілися з працівниками комунальних підприємств району “Царичанське виробниче об’єднання житлово-комунального господарства” та «Факел» щоб привітати їх з професійним святом.

Голова Царичанської райдержадміністрації Руслан Буленок зазначив, що сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Він подякував комунальникам за відповідальну та почесну працю на благо людей Приорілля й побажав усіх земних гараздів.

З теплими привітаннями та побажанням до винуватців свята звернулися голова Царичанської районної ради Світлана Горбачова, помічники депутата Дніпропетровської обласної ради Гошгара Аладдіна-огли Мухтарова Людмила Костенко та народного депутата України Олега Кришина Ігор Пилявець й заступник Царичанського селищного голови Володимир Стрілець.

Кращих з кращих працівників житлово-комунальної галузі було нагороджено грамотами й вручено грошові винагороди.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор