www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан
Версія для друку Написати листа
Сьогодні відбулися районні урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ої річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

Щоб відзначити цю знаменну подію у залі засідань райдержадміністрації та районної ради зібралися воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, трудові колективи підприємств, установ та організацій району.
Зі своїми привітаннями до учасників бойових дій звернулися голова районної державної адміністрації Руслан Віталійович Буленок, голова районної ради Світлана Андріївна Горбачова, заступник Царичанського селищного голови Марина Володимирівна Журавель, депутат обласної ради Гошгар Аладдін-огли Мухтаров, помічник народного депутата України О. Ю. Кришина Ігор Віталійович Пилявець та голова районної громадської організації воїнів - інтернаціоналістів «Захист» Віталій Васильович Шаповал.
Усі щиро вітали винуватців свята, нагороджували грамотами та пам’ятними медалями «Честь, Мужність, Пам’ять», вручали грошові винагороди та квіти.
Україна втратила близько 4 тисяч молодих хлопців, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 чоловіки залишились у полоні або пропали безвісти. В числі тих, хто не повернувся з афганської війни , хто помер від ран на своїй землі і наші земляки – воїни - інтернаціоналісти. Хвилиною мовчання вшанували усіх тих, кого з нами вже немає.
Право покласти квіти до пам’ятного знаку воїнам - інтернаціоналістам у парку Слави було надано воїнам-інтернаціоналістам – Михайлу Олексійовичу Головку та Віктору Павловичу Білику.


Святкову концертну програму присутнім у залі подарували учасники художньої самодіяльності Царичанської та Китайгородської громад.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор