www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
У райдержадміністрації відбулася господарча нарада
Версія для друку Написати листа
11 червня 2018 року у залі засідань райдержадміністрації під керівництвом виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації Олени Дмитрівни Бакуліної відбулася господарча нарада у якій взяли участь керівники підприємств, установ та організацій району, представники ОТГ, сільських рад та ЗМІ.

Згідно порядку денного у ході наради було розглянуто наступні питання:
1. Про зміни у Порядку призначення житлових субсидій. (Доповідала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ганна Анатоліївна Омелян).
2. Про заходи щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах району. (Доповідав головний інспектор Царичанського РС ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Віталійович Шаповал).
Г.А. Омелян поінформувала, що з 1 травня 2018 року вступили в дію нові правила надання субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг. Наголосила, що згідно з чинним законодавством одержувач субсидії зобов’язаний повідомити у визначений термін (протягом одного місяця) орган соціального захисту населення про будь-які зміни в родині, будь то зміни в складі мешканців, соціального статусу, джерела доходів, модифікації переліку одержуваних ЖКГ послуг або умов їх надання, а також про придбання товару або оплати послуг на суму понад 50 000 гривень. Зазначила, що субсидія надається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців і розраховується:на неопалювальний сезон — з 1 травня по 30 вересня; на опалювальний сезон — з 1 жовтня по 30 квітня.


У ході доповіді учасниками наради піднімалося ряд питань, на які Ганна Анатоліївна надавала змістовні роз’яснення .
С.В. Шаповал доповів про здійснення заходів щодо запобігання та протидії пожежам у природних екосистемах районним сектором ГУ ДСНС України та його протипожежну готовність, зокрема: працездатності пожежних автомобілів, мотопомп та іншої техніки, пристосованої для цілей пожежогасіння; укомплектованості засобами пожежогасіння та забезпеченість відповідними спеціалістами. Наголосив на посиленні контролю за місцями масового відпочинку населення в зонах лісових масивів та сільгоспугіддях під час проведення польових робіт.


Олена Дмитрівна, підбивши підсумки наради, довела до відома присутнім про заходи, які плануються відзначати протягом поточного місяця, а саме: 14 червня – урочистості з нагоди Дня медичного працівника, 21 червня – урочистості з нагоди Дня державної служби, 22 червня – урочисто-траурний мітинг до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, 27 червня – засідання колегії райдержадміністрації та урочистості з нагоди Дня Конституції України. Наголосила, що про час та місце проведення зазначених заходів керівникам буде повідомлено додатково.
По закінченню наради було прийнято відповідний протокол-доручення в. о. голови райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор