www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Допомагаємо зорієнтуватись у світі професій
Версія для друку Написати листа
Допомагаємо зорієнтуватись у світі професій

Перед кожним випускником школи постає питання ким бути, яку професію чи спеціальність обрати, з чого почати, в якій сфері діяльності себе реалізувати. Зазвичай вибір професії молоді люди роблять на основі зовнішньої привабливості, наприклад, за рівнем зарплати, іміджу установи, престижності професії, за прикладом батьків, друзів. Але при цьому часто ігноруються, нехтуються якості власної особистості. І коли вибір професії невдалий, то він призводить до незадоволення собою, неефективності праці, невдалої кар'єри, безробіття та страждань від професійних хвороб. Тому питання вибору професії є надзвичайно важливим і непростим.

Школярам вкрай важлива якомога рання зустріч із професією і найголовніше, конкретне знайомство з видом професійної діяльності. Адже, коли людина впевнена у своєму виборі, знає, що займається своєю справою, повна ентузіазму, прагне довідатися нового, творчо підходить до справи, враховує всі сторони, що впливають на вибір професії, може обрати ту професію, яка принесе задоволення, надасть можливість реалізувати свої здібності, нахили та плани на майбутнє – тоді вона стає відмінним професіоналом.

Так, 26 лютого 2019 року Царичанською районною філією для учнів 10 класу Царичанської загально-освітньої школи І-ІІІ ст проведено професіографічну екскурсію в кафе «Старий млин» , для ознайомлення з професіями, які застосовуються в ресторанному бізнесі.

Учнів радо зустрів колектив закладу . Для них провели майстер-клас з оформлення святкового столу, обслуговування клієнтів, з етики поведінки офіціанта й бармена. Навіть показали як приготувати напій «Лимонад» в домашніх умовах як правильно формувати меню, для чого бармену потрібно стільки різних приладів та різноманітного посуду.

Адміністратор закладу пані Юлія розповіла про професії бармена, офіціанта, кухаря, та провела екскурсію по закладу.

З вступним словом до школярів звернулася директор філії Ганна Плець, яка наголосила на важливості проведення даних заходів, та розповіла про професії які користуються підвищеним попитом на ринку праці району.

Проведена екскурсія була не тільки цікавою, але і корисною. Адже екскурсії на підприємства надають можливість учням наочно та більш детально ознайомитись з робітничими професіями, оцінити переваги оволодіння ними, побачити реальну сучасну потребу роботодавців.

На всі свої запитання школярі отримали вичерпні відповіді.

Служба зайнятості ,та учні щиро вдячні за теплий прийом , змістовну екскурсію по закладу і впершу чергу керівнику- Юлії Гружинскас.

Царичанська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор