www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 18 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
День захисту дітей
Версія для друку Написати листа
31 травня у парку Слави смт Царичанка відбулися урочисті заходи присвячені Міжнародному Дню захисту дітей. Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Олена Бакуліна, голова районної ради Світлана Горбачова, Царичанський селищний голова Геннадій Сумський, депутат обласної ради Гошгар Аладдін-огли Мухтаров, помічник народного депутата України Олега Кришина Ігор Пилявець взяли участь в урочистостях. Керівники району, селищний голова та гості свята щиро привітали дітей та батьків зі святом.
Після чого відбулася церемонія нагородження. За відмінне навчання, зразкову поведінку, активну участь у спортивних змаганнях і художній самодіяльності та з нагоди Дня захисту дітей талановитих і обдарованих дітей Приорілля було нагороджено грамотами та вручено грошові винагороди.

Свято продовжилося цікавою, веселою, розважальною концертною програмою та захоплюючими атракціонами.

Зокрема цього дня, за сприяння райдержадміністрації, діти пільгових категорій району побували на благодійному обласному дитячому святі, ряд таких дітей отримали в обласній державній адміністрації Сертифікати на обстеження та консультації в закладах охорони здоров’я міста Дніпро.
Також команда шкільного театру мініатюр «Селфі» Молодіжнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів - переможець обласного дитячо-юнацького фестивалю «Z_ефір», що проходив під патронатом губернатора області Валентина Резніченка – взяли участь у гала-концерті, який відбувся у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету, де отримали заслужену нагороду.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор