www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 13 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Урочисті проводи юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України
Версія для друку Написати листа
Сьогодні відбулися урочисті проводи юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Цього весняного дня у залі засідань адмінбудівлі райдержадміністрації та районної ради зібралися батьки, рідні, друзі призовників, актив району, щоб провести майбутніх військовослужбовців у добру путь.Щирі вітання та побажання для призовників та їх батьків звучали від голови райдержадміністрації Руслана Буленка, голови районної ради Світлани Горбачової, Царичанського селищного голови Геннадія Сумського, голови Новопідкрязької сільської ради Івана Явтушенка, заступника Могилівського сільського голови Ірини Барабаш, заступника Китайгородського сільського голови Людмили Тищенко. Також юнакам вручали квіти та подарунки.До молодого поповнення українського війська з побажаннями дружби і легкої служби звернувся заступник військового комісара з територіальної оборони майор Анатолій Хоменко, який не на словах знає, що таке виконувати свій військовий обов’язок.


Клірик Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Діонісій Насс благословив юнаків та вручив їм освячені іконки.


До всіх побажань долучилася мати призовника Валентина Кочерга, яка побажала синам змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.


Музичні вітання для призовників подарували Олена Майна, Юлія Мирошніченко та Сергій Сідак.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор