www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Зустріч з бджільниками та керівниками агроформувань району
Версія для друку Написати листа
16 травня 2019 року об 11.00 у залі засідань райдержадміністрації під керівництвом голови Царичанської райдержадміністрації Буленка Р. В., за участю голови районної ради Горбачової С. А., спеціалістів та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, головного спеціаліста відділу контролю за обігом засобів захисту рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Рудакова І.О., головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Ткача В.М., начальника Царичанської ветеринарної медицини Сіданченка І.В. та представників селищної і сільських рад відбулася зустріч з бджільниками та керівниками агроформувань району на тему: «Забезпечення налагодження дієвого діалогу між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з питань дотримання прав та захисту інтересів фізичних і юридичних осіб, які займаються бджільництвом».
На зустрічі було обговорено нагальні питання галузі бджільництва: дотримання чинного законодавства про бджільництво, проведення реєстрації в єдиному державному реєстрі пасік, проведення сезонної диспансеризації бджолосімей, безконтрольне застосування пестицидів та агрохімікатів, тощо.
Усі присутні активно брали участь у заході та обговоренні вищезазначених питань.
Голова райдержадміністрації Буленок Руслан Віталійович наголосив учасникам наради на тісній співпраці між всіма ланками влади, агроформуваннями та бджільниками району для вирішення проблемних питань, що виникають в галузі бджільництва.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор