www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 13 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Вітаємо з перемогою у Міжнародному творчому конкурсі учня ЗОШ І-ІІІ ст. с. Молодіжне
Версія для друку Написати листа
Учні ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Молодіжне у березні 2019 року взяли участь у Міжнародному творчому конкурсі «Малюнок, лист, вірш до мами», приуроченому до Дня матері. Метою конкурсу було привернути увагу учнівської молоді до важливих тем: моя земля – Україна-мати; цінності української родини – традиції і сучасність. На конкурс були відіслані 3 кращі творчі роботи у номінаціях «Вірш про маму» та «Лист до мами». І ось радісні результати: переможцем у номінації «Лист до мами» став учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Молодіжне Хотінець Ігор, якого запрошують 23 травня 2019 року до Києва в Колонну залу Київської міської держадміністрації на нагородження переможців конкурсу.

Вітаємо переможця!Рідна матінко! Чаєчко-небого!

Звертаюся до тебе , моя рідна, мов до живлющого джерела припадаю. Осяйна! Ти подарувала мені найбільше диво у світі - життя. Ніяких скарбів не вистачить, щоб віддячити тобі за такий подарунок! Мамо ! Скільки разів ми вимовляємо це слово, не задумуючись над його магією. А воно дійсно чудодійне, бо де б не були ми, у яких далеких землях, якими б мовами не говорили, слово «мама» промовляємо рідною мовою, адже воно притлумлює біль, дарує надію, в ньому Всесвіт нашого життя: і дитинство, і юність, і майбутня зрілість. І рідне село, де живеш ти, нене, завжди чекаєш мене, виглядаєш з усіх доріг, молишся за свого сина, благаєш у Бога для своєї дитини щасливої долі.
Всеблагая ! Твоєї любові вистачить, щоб зігріти всю Землю, засіяти її добром. Завжди уболіваєш за інших, зцілюєш словом, заспокоюєш лагідною усмішкою. А собі нічого не просиш, забуваєш про сон і відпочинок, не шкодуєш сліз і молитов, витрачаєш життєві сили, аби світ став трішечки кращим до твоєї дитини. І не важливо, що син уже виріс, що обрав власну дорогу - вічно він буде поєднаний з матір’ю спільною пуповиною вселенської любові.
Рідна! Свята твоя жертовність не раз захищала мене у мить безнадії та відчаю, схилялася наді мною, рятуючи від хвороб і дитячих страхів. Ніколи не забуду твою прохолодну долоню на моєму гарячому чолі, яка заспокоювала, притлумлювала біль, від доторку якої ставало враз спокійно і затишно . Матінко! У моїй пам’яті назавжди поселилися казки, які ти мені читала у дитинстві, твої колискові - це найкращі пісні для мене. Ти мене називаєш своїм Котигорошком, і я хочу бути на нього схожим, хоча вже дорослий . Дякуючи тобі, я навчився любити рідний край, поважати людей, бути відповідальним за власні слова і вчинки. Твоя думка про те, що справжній чоловік завжди захищає і підтримує дітей, жінок і старих , стали моїм девізом у житті.
Я закінчую навчання у школі, переді мною стоїть непросте завдання - якій професії присвятити своє життя , і знову звертаюся до тебе, моя нене, та чую у відповідь : «Ким ти не станеш, сину, лиш би хорошою людиною».
Матусю ! Починаючи самостійне життя, прошу в тебе пробачення. Прости, рідна, за різке слово, що часом злітало з моїх підліткових губ, за першу сивину-результат твоїх безсонних ночей коло мого ліжка, коли я тяжко хворів, за зморщечку над чолом, що з’явилася від тривоги за мене.
Прости, що не говорю часто, як люблю тебе, як хочу бути біля тебе, бути в душі малим хлопчиком, який від усіх негараздів може сховатися, уткнувшись матусі в коліна, обійняти їх рученятами і бути найщасливішим у світі з тобою, моя найкраща у світі мамо ! Та я виріс і хочу бути для тебе міцною опорою, джерелом твоєї радості й гордості, піклуватися за тебе. Матінко ! Ти завжди будеш для мене молодою й красивою ! Найбажанішою дорогою завжди буде дорога до тебе, найщасливішим днем, буде день зустрічі з тобою, моя ніжна, моя люба, моя рідна матусю !
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор