www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Урочистості з нагоди 22 -ї річниці Конституції України
Версія для друку Написати листа
Напередодні загальнодержавного свята, 27 червня, відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці Конституції України, у яких взяли участь представники трудових колективів організацій та установ району.


З вітальними словами та найкращими побажаннями до присутніх у залі звернулися керівники району – виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Олена Бакуліна та голова районної ради Світлана Горбачова. Привітавши земляків зі святом, вони вручили подяки Дніпропетровської обласної державної адміністрації педагогу-організатору ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Молодіжне Н.А.Цукановій та випускнику комунального позашкільного закладу «Царичанська школа естетичного виховання» Царичанської селищної ради О.Цуканову за активну громадянську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток та у реалізацію державної молодіжної політики в Дніпропетровській області. Також за сумлінну плідну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, активну громадянську позицію та з нагоди 22-ої річниці Конституції України грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагородили: колектив Царичанського об’єднаного районного військового комісаріату (військовий комісар – О.О.Світенко); колектив державного професійно-технічного навчального закладу «Царичанський аграрний професійний ліцей» (директор – В.П.Шарівська); колектив комунального підприємства «Факел» Царичанської районної ради (директор – Ю.О.Баршак); колектив відділу у Царичанському районі Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області (виконуючий обов’язки начальника –А.В.Різун).
Царичанський селищний голова Геннадій Сумський теж привітав приорільців з Днем Конституції та нагородив грамотами кращих з кращих представників громади.


Як вияв вдячності нащадків, право покласти живі квіти до пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку надали перспективному молодому поколінню– Анні Лозі та Юрію Липці.


Музичні вітання для учасників урочистостей прозвучали від учасників художньої самодіяльності району.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор