www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 жовтня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Відзначення Дня Героїв Небесної Сотні
Версія для друку Написати листа
20 лютого— пам'ятний день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» на території селищної та сільських рад Царичанського району проведено ряд заходів з увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Зокрема, сьогодні на центральній площі селища Царичанка біля пам’ятника Т.Г. Шевченку відбувся урочисто-траурний мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні, у якому взяли участь трудові колективи підприємств, установ та організацій району, жителі селища.


Зі скорботою і жалем учасники зібрання згадали історію подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та хвилиною мовчання вшанували їх невмирущу пам’ять.

Як вияв вдячності Героям Небесної Сотні до пам’ятника Тарасу Шевченку поклали живі квіти голова райдержадміністрації Р.В.Буленок, голова районної ради С.А.Горбачова, Царичанський селищний голова Г.В.Сумський, депутат обласної ради Г.Мухтаров, помічник народного депутата О.Ю.Кришина І.В. Пилявець.

Будемо достойними пам’яті наших героїв.
Без них не було б нашої вільної України.
Вічна пам’ять!
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор