www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 19 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Засідання робочої групи по легалізації зарплати
Версія для друку Написати листа

25.06.2018 року у райдержадміністрації під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, голови робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення за участю виконуючої обов’язки голови райдержадміністрації та голови районної ради відбулось засідання робочої групи на яке були запрошені окремі підприємці, які мають заборгованість із сплати єдиного соціального внеску.
На засіданнібуло розглянуто наступні питання:
1. Про проведену роботу членами робочої групи по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.
2. Про погашення боргів по єдиному соціальному внеску, легалізація заробітної плати та своєчасності сплати внесків, здійснення дієвого контролю за діяльністю суб’єктів господарювання, які мають ознаки прихованої зайнятості.
3. Про проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо переваг отримання легальної заробітної плати серед роботодавців району та недопущення використання найманої праці без офіційного оформлення.
По завершенню засідання було прийнято відповідні рішення.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор