www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 19 червня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Круглий стіл «Усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу»
Версія для друку Написати листа
У райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу «Усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу» за участю керівництва району, представників служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, прийомних батьків та батьків-вихователів.


У ході засідання прийомним батькам та батькам-вихователям було наголошено на дотримання ними пріоритетного права дітей, які є їхніми вихованцями, на усиновлення. Прийомні батьки та батьки-вихователі були ознайомлені із процедурою усиновлення згідно з діючим законодавством та попереджені про наявність у них можливості скористатися переважним правом на усиновлення дитини, яка виховується у їхній сім’ї.
Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.Д.Бакуліна акцентувала увагу на налагодженні співпраці та взаємодії служби у справах дітей райдержадміністрації з прийомними батьками та батьками-вихователями щодо проведення належної організації знайомства кандидатів в усиновлювачі з дитиною, яка може бути усиновлена та виховується у сімейних формах.


Прийомні батьки та батьки-вихователі підписали додаткові угоди до договорів щодо організації діяльності прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, які були заключені до 2017 року, щодо сприяння установленню контакту дітей з кандидатами в усиновлювачі.
В роботі круглого столу прийняв участь начальник Царичанського бюро безоплатної правової допомоги Криворучко О.О., який запропонував допомогу та надання юридичних послуг у разі необхідності.
У ході круглого столу було заслухано як виступаючих, так і прийомних батьків та батьків-вихователів, які брали активну участь у обговоренні, ставлячи запитання, висловлюючи власну думку та ділячись особистим досвідом.
Питання усиновлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу, знаходиться на постійному контролі у службі у справах дітей райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор