www.tsarich-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 12 серпня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Царичанський район >> Новини
Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа
Сьогодні відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, роботу якого розпочала виконуюча обов’язки керівника апарату райдержадміністрації Олена Канто.

Згідно з порядком денним «Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 23.04.2019 № Р-84/0/285-19 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року» доповіла заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Продан, яка детально проаналізувала здійснені заходи щодо проведення на належному рівні оздоровчої кампанії 2019 року. Зазначила, що на базі загальноосвітніх навчальних закладів працюватимуть 13 пришкільних таборів з денним перебуванням, у яких змістовним відпочинком буде охоплено 1329 дітей, з них, дітей пільгових категорій – 1276 та планується охопити оздоровленням 631 дошкільника.Фінансування оздоровчої кампанії 2019 року заплановано за рахунок районного бюджету та бюджетів територіальних громад. Всього на відпочинок дітей виділено – 947 тис. грн. Планується забезпечити якісне двохразове харчування дітей, яке проводитиметься згідно з нормами та затвердженим двотижневим меню з підвищенням калорійності та якості харчування за рахунок введення до раціону свіжих овочів, фруктів, соків. Планується забезпечення належних умов для ефективного оздоровлення дітей влітку шляхом упровадження сучасних здоров’я збережувальних та здоров’я формувальних освітніх технологій.Для забезпечення виховної роботи в закладах планується проведення різноманітних тематичних, культурно-виховних заходів,спортивно-масових змагань, екскурсій та туристичних походів. Планується проведення виховних заходів національно-патріотичного, культурно-мистецького, інтелектуально-пізнавального спрямування, еколого-натуралістичних екскурсій. Здійснено відповідні заходи щодо організації роботи з охорони життя та праці.На даний час у закладах завершено підготовку спортивних та ігрових майданчиків, ремонт спортивного обладнання.В оздоровчий період, крім функціонування пришкільних таборів з денним перебуванням на базах освітніх закладів району, планується організація роботи чотирьох позаміських оздоровчих закладів: ДОТ «Лісова казка», ДОТ ім. В.Дубініна, ДОТ «Комунарець» та дитячого оздоровчого закладу санаторного типу «Оріль».


У ході обговорення даного питання було заслухано начальника Царичанського міжрайонного управління ГУ Дежпродспоживслужби в Дніпропетровській області Світлану Погорілу та головного інспектора Царичанського районного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Сергія Шаповала, які конкретно окреслили нагальні питання щодо проведення оздоровчої кампанії у районі. Також цими службами з метою забезпечення якісного контролю за функціонуванням оздоровчих закладів проведені перевірки щодо їх готовності до оздоровчого періоду. На даному етапі всі пришкільні табори готові до оздоровчої кампанії 2019 року. Водночас визначено ряд невідкладних заходів, які необхідно провести у позаміських оздоровчих закладах щодо дотримання вимог законодавства з питань пожежної безпеки, цивільного захисту та техногенної безпеки.Про формування та налагодження ефективного функціонування системи надання населенню району доступної та якісної медичної допомоги установами охорони здоров’я на території Царичанського району у 2018 році та І кварталі 2019 року доповіли головний лікар комунального некомерційного підприємства «Царичанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Царичанської селищної ради Наталія Дениско та виконуючий обов’язки директора комунального закладу «Царичанська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради Віктор Бровко.
Доповідачі змістовно проаналізували зазначене питання. Члени колегії та присутні активно долучилися до обговорення основних етапів реформування галузі охорони здоров’я, проблемних питань у наданні медичної допомоги закладами охорони здоров’я району та шляхах їх вирішення. Об’єднаним територіальним громадам рекомендовано розглянути можливість укладання Договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Покращення якості надання медичних послуг».
Підводячи підсумки засідання Олена Канто, виконуюча обов’язки керівника апарату райдержадміністрації, подякувала присутнім за плідну співпрацю. Членами колегії, з урахуванням внесених пропозицій, були прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор